matematik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

matematik

BURADA iSTEDiGiNiZ GiBi BiLGi PAYLASİN

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN

+15
büsra
_gülbeşeker_
cqr
ayben
yaban_gulu
adnan
demetfidan
kadirbey
fenerbahçe
enamel
uğur
ilknur078
ceren25
onur
kenanhoca
19 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 21 ... 37, 38, 39
YazarMesaj
ilknur078

ilknur078

SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 39 Empty
MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 39 Icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 3:38 am

senin sölediklerime cvp vermessem yenik düşmüş olurum sana cvp wermemle seviyemle alakası yok gerçekten cereninn dedigi gibi sıktın eger birisiyle kavga etmek istiosan git kendini başka birisiini bull bana havalılıık taslama senin lafların bana deil başkalarına geçer bundan sonra senle konuşmıyacam eger gerçekten insansan yazdıgıma cvp werme yada şu yılışık tavırlarını bırakk
ceren25

ceren25

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 39 Icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 1:17 pm

mrb birisi var mı sitede Question
ersin öztürk

ersin öztürk

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 39 Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 7:42 am

mrb
ayben

ayben

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 39 Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 9:41 am

ben yeterınce insanım sız baska bır varlıksınız sanırım kusura bakma ama bana soyledıgın özellıkler benım hal ve tavırlarım degıl senın hal ve tavırlarının bir şekli Wink Wink Wink
ilknur078

ilknur078

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 39 Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 10:31 am

ÜÜFFF NE DİON BEE VALLA SIKTIN BENİ TANION MUDA KONUŞUON BENLE MUHATTAP OLMA KARDEŞİM BNELE KONUŞACAGINA BAŞKA KİŞİLERLER KONUŞ YOKSA KONUŞACAGIN KİŞİ Mİ YOK ANYMORE
ayben

ayben

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 39 Icon_minitimeCuma Mayıs 16, 2008 7:14 am

merak etme bu dünya da muatap olacagım en son kişi sen olursun oke bybay
ilknur078

ilknur078

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 39 Icon_minitimeCuma Mayıs 16, 2008 10:22 am

o zmn nie benle kaç gündür muhattap oluon ya neyse sıkıldım byee
feyza078

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 39 Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 12:25 pm

slm forumda birisi var mı lol! lol!
feyza078

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 39 Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 12:27 pm

slm forumda birisi var mı Question Question
enamel

enamel

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 39 Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 2:11 pm

ayben misin neysen işte bişeysin oralarda ortalıkta süs aşyası mısın nesin artık bilemem
1-)senin seviyene çıkmaya hiç gerek yok seviye (-)lerde senin
2-)biz sizlerinde neler yaptıklarını çok iyi biliyoruz
3-)bu foruma muhatap oluyorsan konuşmasını öğrende gel
4-)eğer konuşmayı bilmiyorsanda öğren ondan sonra konuş
5-)canım manım deme bize istersen biz öyle yılışıklığı sevmeyiz
6-)yoğurt gibi batıyorsunuz demişsin ama ben yoğurdun battığını hiç bilmiyorum senin fen bilgisinde bi problem var bak öğren yoğurt batmaz.sadece süspansiyon olarak suda dibe çöker.
7-)bu arada küçücük beyinler derken kendini kastetmişsin galiba yanlışlık olmuş.bak görüyor musun???göremiyorsan monitörün içine kadar girebilirsin.
feyza078

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 39 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 11:10 am

mrb forumda biri var mı Question Question
ilknur078

ilknur078

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 39 Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 5:10 am

kanki sende benim olmadıgım zamanlarda bişey yazıon yyaa
ersin öztürk

ersin öztürk

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 39 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 1:53 pm

mrb forumda birileri var mı Question
ayben

ayben

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 39 Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 6:26 am

kısım bak sana demıstım benım sevıyeme gelmen için cok ugrasman gerekır bu arada o ( (suspansıyonsıyon) bunu sız anlamıcanıs için kısaca soledım demekkı senın kapasıteye bır tek suspansıyon sıgmıs Allah bılır (suspansıyonu) fen kıtaplarını baya arastırdın galıba copk aramasaydın ben sana solerdımm ..!! sizin gıbılerı bız bılıyoruz falan kısım asıl bu lafları dıyenlerı cok gordum ben burda agzım el vermıyor ama suan hanı tost makınasında ayrı maxsimum aldıktan sora kaşar nasıl erır yha sımdı sen o durumdasın farkındaysan yazı tıpını buyuk yaptım goremessın dıye mıyopsun farkındayım
enamel

enamel

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 39 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 12:59 pm

kızım madem biliyordun suspansiyonu söyleseydin.ayy pardon unutmuşum senin kapasite söylemeye de yetmez.safsın çünkü sana o kadar laf söyledik yüzsüz yüzsüz hala foruma giriyosun...
ayben

ayben

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 39 Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 11:20 am

enamel demiş ki:
hadi yha daha hala enamallık yapıyorsun kısım itirraf edıp durma özürlü oldugunu bak beledıye senın gıbıler için ozel kurs actırmıs senıde gonderelım parayla falanda degıl olmassa ozel egıtıme gonderırız para soz konusu olmasın ben para konsuunu hallederım sen yeterkı oraya gıt ...
ilknur078

ilknur078

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 39 Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 3:25 pm

susuyorum susuyorum bu kadarı daa yanii fazla. lafı nerden nereye götürdü ya kısım minenin özürlü olmadıgı kesinde sende galiba anlama özürlülügü var sana biz foruma girmeni istemiyoz demedik mi yaa hala girion minenin dedigi gibi hala yüzsüzce giriosun senin mineye tafsettigin kursa sen gitsen ii olur belki anlama gabiliyetin gelişir hiç sanmıyorum ama en azından anlaman degilde konuşman düzelir

SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN
39 sayfadaki 39 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 21 ... 37, 38, 39