matematik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

matematik

BURADA iSTEDiGiNiZ GiBi BiLGi PAYLASİN

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN

+15
büsra
_gülbeşeker_
cqr
ayben
yaban_gulu
adnan
demetfidan
kadirbey
fenerbahçe
enamel
uğur
ilknur078
ceren25
onur
kenanhoca
19 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Sonraki
YazarMesaj
ilknur078

ilknur078

SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Empty
MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 4:45 am

cheers cheers boşwerin ugraşmayalım şunlarla yaa
ayben

ayben

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 1:19 am

kusura bakma ama ben kımseyı dagdan gelıp bagdakını kovar gıbı konusmadım enemal sen gıt bır o soyledıgın lafa bak ne yazıyor sonra gel beni kendınle karıstırdın sanırım ben senın gıbı kendimi beyenmişlik her zamn ben bılırım tarzında konusmuyorum siz her zamn zeytagı olmak için ugrastıgınız için benm soyledııgım lafı hiç olmadık seylerle sacmalıyorsunuz ıstersenız daha fazla konusmayın çünkü batıyorsunuz (yoğurt gibi)
ceren25

ceren25

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 2:18 am

insanlar kendi özelliklerini niye baskasında gösterir anlamış değilim
ilknur078

ilknur078

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 5:31 am

ayben bence elerini boşuna yorma sonunda biz kazanacaz 3 kişiye teksin bu arada aslı sen konuştukça batıosun dikkat et de dibe batmayasın
ayben

ayben

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 9:16 am

ilknur sen sanırım mılletın dedıgını tekrarlayan bır papagansın. ceren sende yedıremedın sanırım ukela oldugunu ben sizin özellıklerınızı tanıtmıştım siz bu kafayla ancak 2 metre yol alırsınız bunu o küçücük beynınıze yerlestırın tamammı canım
ceren25

ceren25

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 9:20 am

biz yine bi yol alıyoruz ama sen o beyinsizlikle daha nasıl yaşarsın bilemiyorum
ceren25

ceren25

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 9:27 am

bizi bilende biliyo zaten önemsiz kişilerin hakkımızda ne konuştuğu ilgilendirmiyo ama senin o fikrin değişse ii olur
ersin öztürk

ersin öztürk

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 9:32 am

merhaba
ersin öztürk

ersin öztürk

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 9:33 am

ceren sen bu resimleri nerden buluyon Question
ceren25

ceren25

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 11:08 am

genelde bi akrabam yoluyo netten e posta olrak slayt halinde bende ordan alıom ama nettede cok var istersen
ilknur078

ilknur078

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimePtsi Mayıs 05, 2008 4:00 am

tmm sen istedin haddini aştın ayben misin nesinn forumdan atılacaksın yakında hocaya diecem burası senin tapulu malınmış gibi konuşma biizm hakkıımızda yorum yapamasssın benim annem misim babammısın da yorum yapıosun ben senin kadar da şımarık görmedimm kendini bişey sanma yakında havanı söndürürüz çelik işin kızlarıyla ugraşmak zordur
ayben

ayben

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimePtsi Mayıs 05, 2008 10:34 am

ayy cok korktum sız kendınızde soyluyorsunuz 3 kıza tekım suandan ıtıbaren bas edemedıysenız bundan sonra hiç bas edmezsınız çelik iş kızlarını goruyoruz ancak laf etmeyı bılıyorlar
ceren25

ceren25

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimePtsi Mayıs 05, 2008 11:15 am

seninde baska işlevini gordüğümüz söylenemez yani tek konusuyon bize dıyosun ama kendine bak ve öyle yorum yap hakkımızda Wink
ilknur078

ilknur078

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimePtsi Mayıs 05, 2008 11:28 am

la havle vela kuvvetin valla şimdi ben bu kıza bişey diecem ama kısım senin başka işin yok mu bizle ugraşıon herhalde bizle ugraşmak hoşuna gidio.git işine de asabımızı bozma. ceren boşwer şu ayben midir neddirr kendini bişey sanmış her lafa bi şey bulanla muhattap bile olmamız suçç boşwer konuşmayalım şunla.çelik işişin kıslarına laf mı edion senn sölüosan açık açık söle
ayben

ayben

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimeSalı Mayıs 06, 2008 8:22 am

ben 24 saat bu sıtede bos bos laflar konusmuyorum aklıma gelırse bu sıteye bakıyorum bu arad kımseyede hesap verecek degılım tamam mı canım
ilknur078

ilknur078

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimeSalı Mayıs 06, 2008 10:36 am

canım falan ne oluyo yanii senle daha fazla vaktimi harcamıyacam her cevabımada bi cvp yazmada büyümesib bu mesala he diosan ki büyütelim istedigini yaz umrumda olmass
ayben

ayben

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 6:56 am

umrumda degıl dııyorsun daha hala umrundaymış gibi konusuyorsun tongue
ceren25

ceren25

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 7:41 am

ilknur seni uyarmak için söyledi ama sen anlamadın heralde ilknur ya sende aybenın anlayacağı dildden konuş yani ama o kadar düşük seviyede konuşabileceğini sanmıyorum Exclamation
ilknur078

ilknur078

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 12:04 pm

ceren ben bunun seviyesine düşmek istemiorum onun işi gücü bizle ugraşmak onla konuşmak zaman kaybı.kaşınıo biraz ooo haddini aştı ama boşver insanlık bizde kalsın boş boş insanlarla agız dalaşı yapmayalım.he yapalım dersem yaparızz ondan mı korkucam zamanımız böle boş işlerle harcamaylım tanımadıgımız insan in mi cin mi belli deil
ayben

ayben

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 1:20 pm

benm sevıyeme düşmen için ılk once cıkman gerekır tamam mı canım Wink
ilknur078

ilknur078

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 1:48 am

benim seviyemşn düşük oldugunu nerden bilion seninkinden yüksek oldugu belli yazdıklarımdan bişey anlamamışsın benle ugraşma
ayben

ayben

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 2:50 am

sevıyenın düşük oldugu konusma tarzından belli oluyor
ilknur078

ilknur078

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 2:51 am

seninkininden havalılıgından belllii oluo tmm mı ya artık benle yazışmayı kes vaktim boşa gidio
ayben

ayben

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 1:37 pm

madem zamanım bosa gıdıyor dıyorsun daha hala ne dıye bana laf soyluyorsun bak sevıyesiz oldugun nasıl anlasılıyor gördün mü?
ceren25

ceren25

MesajKonu: Geri: SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN   SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN - Sayfa 38 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 1:39 pm

artık sıktın sen ne kadar yüzsüzsün yaaa uğraşma dedikçe laf atıyosunn hadi kızım baska yere burda senın nazını cekecek deilizzzz by yanii Wink

SERBEST KÜRSÜ. İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN
38 sayfadaki 39 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Sonraki