matematik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

matematik

BURADA iSTEDiGiNiZ GiBi BiLGi PAYLASİN

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA...

5 posters
YazarMesaj
muhammet_78

GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA... Empty
MesajKonu: GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA...   GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA... Icon_minitimePerş. Nis. 10, 2008 1:03 pm

sevgili öğretmenlerimiz ve öğrenci arkadaslarım.benim bölümüme girdiğiniz için hepinize minnet tarım.benim bölümümde fıkralar vs. gibi şeyler olacak.hepinize şimdiden iyi eylenceler...gel çelik iş gel...
muhammet_78

MesajKonu: Geri: GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA...   GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA... Icon_minitimePerş. Nis. 10, 2008 1:05 pm

merhaba arkadaslar sitede iyi geziler.
demetfidan
Admin
demetfidan

MesajKonu: Geri: GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA...   GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA... Icon_minitimePerş. Nis. 10, 2008 1:06 pm

hayırlı olsunnnn..
işte bir fıkra...

Dursun Amerikaya gitmiş ve çok zengin bir adam olmuş ve Temele sende gel demiş.Temelsormuş ben orada ne işyaparım diye.Buranın taşı tprağı para demiş.yerdeki paraları toplasan yine yeter demiş.Temel binmiş uçağa Kenedy havaalanına inmiş.uçaktan inmiş ve yürümeye başlamış.birde bakmış ki yerde 100 dolar.Ulan ilk günden işemi başlanır demiş.
Laughing Laughing Laughing Laughing
demetfidan
Admin
demetfidan

MesajKonu: Geri: GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA...   GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA... Icon_minitimePerş. Nis. 10, 2008 1:17 pm

temelin orucu

Dursun Temel’e sormuş:”Uşağum oruçlu oruclukaç hamsi yiyepiliyorsun?”Temel-100 tane demiş.Dursun:”Hadi oradan yesen yesen 1 tane yersin geriye kalan 99 hamsiyi oruçsuz yersin “demiş.Bu espiri Temelin hoşuna gitmiş.Yolda Cemal’i görmüş ve hemen sormuş:”Uşağım oruçlu oruçlu kaç hamsi yiyepiliyorsun ?”Cemal:”50” demiş. Temel:”Ha uşağım 100 deseydun sana müthiş bir espiri yapacamtum”demiş
ersin öztürk

ersin öztürk

MesajKonu: Geri: GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA...   GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA... Icon_minitimePerş. Nis. 10, 2008 1:18 pm

nasılsınız arkadaşlar
demetfidan
Admin
demetfidan

MesajKonu: Geri: GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA...   GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA... Icon_minitimePerş. Nis. 10, 2008 1:18 pm

KAHRAMAN RİZELİ

TEMEL ASKERE GİDER İLK GÜN YÜZ BAŞI TÜM BÖLÜĞÜ TOPLAR VE ASKERLERE TEK TEK SORMAYA BAŞLAR NERELİSİN DİYE, ANKARA- SİNOP-BURSA-BALIKESİR DERKEN, BİR ASKER MARAŞLIYIM KOMUTANIM DER, YÜZBAŞI YANINA YAKLAŞIR MARAŞ DEĞİL OĞLUM KAHRAMAN MARAŞ DER VE TEKRAR SORAR NERELİSİN OĞLUM MARAŞLIYIM CEVABINI ALINCA ASKERE BİR TOKAT VURUR VE MARAŞ DEĞİL KAHRAMAN MARAŞ OĞLUM DER, TEKRAR SORAR NERELİSİN ASKER CEVAP VERİR KAHRAMAN MARAŞ KOMUTANIM, BİR SONRAKİ SIRADA TEMEL VARDIR KOMUTAN SORAR NERELİSİN OĞLUM ; TEMEL CEVAP VERİR KAHRAMAN RİZE KOMUTANIM
ersin öztürk

ersin öztürk

MesajKonu: Geri: GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA...   GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA... Icon_minitimePerş. Nis. 10, 2008 1:23 pm

ya neden kimse bişey yazmıyo
demetfidan
Admin
demetfidan

MesajKonu: Geri: GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA...   GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA... Icon_minitimePerş. Nis. 10, 2008 1:31 pm

Öpücük

Bir Yüzbaşı ile emir eri bir trende yolculuk ediyorlar. Aynı kompartmanda çok alımlı bir kız ile annesi de var. Başka kimse yok. Bu iki grup birbirlerini tanımasa da yolculuk sırasında tanışırız diye çok yakın oturmuşlar. Derken tren bir tünele giriyor, ortalık kararıyor. Bir öpücük sesi ve ardından -şırraaak- çok şiddetli bir şamar sesi duyuluyor. Tren tünelden çıkıyor. Herkes şaşkın ne oldu diye birbirine bakıyor.
Genç kız düşünüyor; (Benim yerime annemi öperlerse, işte böyle şamarı yerler..)
Kızın annesi düşünüyor; (Helal benim kıza, öpüldü ama, hemen şamarı yapıştırdı..)
Yuzbaşı düşünüyor; (Ulan asker kızı öptü, şamarı ben yedim...)
Asker gülümsüyor; (İntikamımı aldım daa. Havaya bir öpücük yüzbaşıya bir şamar!!)
büsra

MesajKonu: Geri: GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA...   GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA... Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 9:21 am

bugün 11 nisan 2008 saatlerden 18:20 idi.ben demet hocanın espirili fıkralarına gümemiş idim.o sırada ersine mersinni anlatıyodum.
dilek37

MesajKonu: Geri: GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA...   GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA... Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 10:01 am

yine süpeersiniz

GEL ÇELİK İŞ GEL NE ARARSAN BURADA...ÖĞRETMENLERİMİZ BUYRUN BURAYA...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» herkes buraya!!!!!!