matematik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

matematik

BURADA iSTEDiGiNiZ GiBi BiLGi PAYLASİN

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

--BİRİBİRİMİZİ TANIYALIM--TANIŞIN,KAYNAŞIN

3 posters
YazarMesaj
enamel

enamel

--BİRİBİRİMİZİ TANIYALIM--TANIŞIN,KAYNAŞIN Empty
MesajKonu: --BİRİBİRİMİZİ TANIYALIM--TANIŞIN,KAYNAŞIN   --BİRİBİRİMİZİ TANIYALIM--TANIŞIN,KAYNAŞIN Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 4:00 pm

burada hobilerinizi,forumdan beklentilerinizi,kenan hocadan beklediklerinizi ve kendinizi tanıtın(sizleri herşeyinizle tanımak istiyoruz)
enamel

enamel

MesajKonu: Geri: --BİRİBİRİMİZİ TANIYALIM--TANIŞIN,KAYNAŞIN   --BİRİBİRİMİZİ TANIYALIM--TANIŞIN,KAYNAŞIN Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 4:06 pm

bu konuyu ben açtığıma göre hemen kendimi tanıtıyım
adım:mine
soyadım:ünnü
karabük doğumluyum.önceden eskişehir ve ankarada okudum ankarada abidinpaşa ilköğretim okulunda,eskişehirde ise barbaros ilköğretim okulunda okudum.4.sınıfın başından beri çelik iş ilköğretim okulunda okuyorum.şuana kadar sınıfımı takdirle geçtim.bazen sınıf birincisi bazen sınıf ikincisi olarak.sınıf üçüncülüğüne geçmedim.ileride anadolu öğretmen lisesine gitmek istiyorum.tabikide en sevdiğim derslerden biri olan tarih dersinin öğretmeni olmak istiyorum.dans etmeyi ve düşünmeyi çok severim. okulun dans ekinbinde görevliyim.boş zamanlarımı bu forumda,kitap okuyarak ya da düşünerek geçiririm.beni tanımayanlar için şuanda hala çelik işte 8/b sınıfında okuyorum.benden bu kadar sizlerde kendinizi tanıtırsanız mutlu olurum. albino
ilknur078

ilknur078

MesajKonu: Geri: --BİRİBİRİMİZİ TANIYALIM--TANIŞIN,KAYNAŞIN   --BİRİBİRİMİZİ TANIYALIM--TANIŞIN,KAYNAŞIN Icon_minitimePtsi Mart 31, 2008 2:19 pm

adım:ilknur
soyadım:yurtal
karabükte dogdum.1 ve 2. sınıfı gazi mustafada okudum.3 sınıfı ise kartaltepe ilkögretim okulunda okudum.4 sınıftan beri çelik iş ilkögretim okulunda okuyorum.7.sınıfa kadar bütün sınıfları takdirle geçtim.anadolu ögretmen lisesine gitmek istiyorum.büyük bi ihtimal avukat olmayı düşünüyorum tabi başka meslek de olabilir.boş zamanlarımda kenan hocanın sitesine ve foruma giriyorum fazla kitap okumam günde en fazla 1 saat okurum.beni bu kadar tanısanız yeter Very Happy
enamel

enamel

MesajKonu: Geri: --BİRİBİRİMİZİ TANIYALIM--TANIŞIN,KAYNAŞIN   --BİRİBİRİMİZİ TANIYALIM--TANIŞIN,KAYNAŞIN Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 11:42 am

ya hadi tempo ne bu herkes uyuyor mu Sleep Sleep Sleep
ORDULU_78

MesajKonu: Geri: --BİRİBİRİMİZİ TANIYALIM--TANIŞIN,KAYNAŞIN   --BİRİBİRİMİZİ TANIYALIM--TANIŞIN,KAYNAŞIN Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 8:31 am

mrb ben coşkun,bende çelik iş ilkögretım okulundan mezun oldum Laughing şu anda da tatildeyim.neredemi?AYVALIKTA.teyzemlerdeyim,bolbol denıze gırıorum,kitap okuorum,işte tatılım böle geçio lol! benden bu kadar yıne görüşürüz.ordusporu seviorum Very Happy

--BİRİBİRİMİZİ TANIYALIM--TANIŞIN,KAYNAŞIN
1 sayfadaki 1 sayfası