matematik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

matematik

BURADA iSTEDiGiNiZ GiBi BiLGi PAYLASİN

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ARKEDEŞLER OKSSSSSSS

+2
ilknur078
enamel
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
ilknur078

ilknur078

ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 03, 2008 10:50 am

ORASI BELLİ OLMAZ
ilknur078

ilknur078

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 03, 2008 10:53 am

hocam özür dilerim sizde cvp yazarken kime yazıosanız adını yazın
ilknur078

ilknur078

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 03, 2008 10:57 am

YA ARKADAŞLAR YAVAŞ YAZIN SONRA YAZDIKLARINIZ SONRADAN GÖZÜKÜO ATLI KOVALAMIYO YANİ
ceren25

ceren25

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 03, 2008 10:59 am

benim nasıl yazdığımı bilen biliyo siz bilmiosanız sorun sizde bende değil yani sizinde nasıl yazdıgınızı goruoz anymore
adnan
Admin
adnan

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 03, 2008 11:02 am

valla kime yazdığım karışıyo. yazdıklarınız hemen gelmiyor ekrana. bi ona bi buna karışır tabi
enamel

enamel

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 9:14 am

bu laflar ne demek yaaaa????adnan hocam size söylüyorum alan boş buldunuz diye şut çekmek ayıp olmuyor mu ????
enamel

enamel

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 1:39 pm

okszedeleri hepinize duyulur!!şöyle birşey varmış ki matematikten öklid,pisagor ve modüler aritmetik;coğrafyadan dünyanın şekli,konumu;biyolojiden bitkiler alemi gibi konular sorulmayacak deniliyor.ama yalannnn.siz hepsine zaten çalışmış olmanız lazım .yani insanları eğlendirmeye mi çalışıyorlar nedir?anlamadım.eski müfradat veyeni müfradat karışımı bişey sorulv-cakmış.puanlar düşecekmiş.bu konuda herkes fikirlerini açıkça söylesin
adnan
Admin
adnan

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 5:23 pm

Doğrudur bütün pasları sana atmışım ama zayıf topçuluğunu burada da göstermişsin. Bir günde yapılacak testi destekle götürmeye çalışan heralde ben değildim.Ayrıca arkadaşların ve kankilerin seni savunmaya çalışsada farkındaysan ollarda paylarını aldılar.arada ilknur kaynamış olsada onuda saflığına veriyorum.Yakında o da sizin durumunuza düşmekten kendini alamıcak çünkü o da soruları benden aldı ve çözmeye karar verdi.büyük bir hata yaptığının farkında değil yakında anlar ama iş işten geçmiş olacak.Biliyorsunuz ki benden pas alan gol atmak zorunda atamayan gazabımdan korksun.Spor şart ama yapabilene öle değilmi limonnnnnnn.
adnan
Admin
adnan

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 5:27 pm

Şunuda ekliyorum katsayınız ancak ve ancak benim olduğum yerde artar.Rekorlar kırılır , dağlar dile gelir , kuzular meler, sular şıkırdar vs. fazlamı abarttım acaba!!!!!! Razz Razz Razz
enamel

enamel

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 11:31 pm

bu kadar kendini beğenmişlik çok fazla hocam.sizin öğrencileriniz 8.sınıfa gelesiye kadar müfradat değişecek.değişecek die kesin konuşuyorum çünkü daha kolay bir sistem yerinin alacak.onlara sekize geldiklerinde bizim şuanda çözdüğümüz soruları çözebilecekler mi acaba???tabikide onlar için zor olacaktır.eminim
enamel

enamel

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 11:32 pm

burada zayıf y-topçu yok.yazılılarımı iptal etseydiniz o soruları bi gün değil bir saatte çözerdim.dedim ya küçük insanlar küçük şeylerle uğraşırlar.
enamel

enamel

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 11:32 pm

gerekirse gol de atarım şut da çekerim
ilknur078

ilknur078

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 12:19 am

Bİ GÜB FORUMA GELMEDİM NELER OLMUŞŞ YANİİ ADNAN HOCAM BU ARADA AŞK OLSUN BENDE İLKNURSAM VERDİGİNİZ TESTİ PAZARTESİYE GETİRCEM BUNU BU KADAR UZATMAAY GEREK YOK ALTTARAFI Bİ TEST SBS SINVINA GİRMİOZZ YANİ BU TEST KONUSU UZADDIII
ilknur078

ilknur078

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 12:54 am

Arrow mine adnan hocaya ben gol atacam da golatancda mızıkcılık yapamdı yok direge çarptı falan die adnan hocam ne demek istedigimi anladınız mııııııııııı???gazabınızdan korkmuyorum.artık sizin ögrencilerinizee acıyorum bi testi yapamdık diee bize bu kadar uzatıosanız oooo ögrencilerinizee ne kadar uzatıyosunuz kim bilr bu arada test pazartesi günü elinizde olacakkkkk Smile
adnan
Admin
adnan

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 5:35 am

demek küçük işlerle uğraşıyorum. uğraştığım kişiler sizler olduğunuza göre burada küçük insanların kimler olduğu ortaya çıkıyor. heralde anlamışsındır limon hanım.
ilknur078

ilknur078

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 6:25 am

HOCAMM YA BANA WERDİGİNİZ TESTİN KONUSUNU BEN DAHA 2.SINIFTAYKEN İŞLEDİM YA NERDEN HATIRLIYACAM BEN KESİRLERİİ YAA OFF AMA GİNEDE ÇÖZMEYE ÇALIŞCAM BAK DEEDİGİNİZ GİBİ EN FAZLA 5 YANLIŞ YAPARIMM jocolor geek
enamel

enamel

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 9:23 am

siz bizle uğraşmıyor bizi gıcık etmeye çalışıyorsunuz hem siz beni budün çok sinirlendirdiniz Mad No
enamel

enamel

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 9:24 am

ilknur bulduğun cevapları iyi karala bazılarımızı göremiyor da
ilknur078

ilknur078

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 11:58 am

tmm
ilknur078

ilknur078

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 12:24 pm

tmm da ben karalasam da bazıları görmse bile göremiyor olabilir demii kim bu kişi acaba Question Question
enamel

enamel

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 12:25 pm

bir bilmecem var uşaklar haydi sor sor baş harfi a deyince kim gelir aklına mara mara mara
enamel

enamel

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 12:26 pm

ben gidiyorum by by Sleep Sleep Sleep
adnan
Admin
adnan

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 1:20 pm

yanlışlarını sinirlerinle örtmeye çalışıyorsan yaptığını kabul ediyorum ama silinmiş diyen ve beni destekleyenler vardı o kabul etseydi bende edcektim. Sen eğer doğru yaptım dersen kabul edecem limoncuk.
demetfidan
Admin
demetfidan

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 1:45 pm

herkese merhaba,nasılsınız?.bakıyorumda forumdaki yazışmalar bıraktığım yerde duruyor.
ceren25

ceren25

MesajKonu: Geri: ARKEDEŞLER OKSSSSSSS   ARKEDEŞLER OKSSSSSSS - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 1:48 pm

hocam biz iiz sizi sormalı

ARKEDEŞLER OKSSSSSSS
2 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sonraki